206

BLOG : Sesli chat

Sesli chat

Merhabalar sesli chat kullanıcıları bugün ki konumu da sesli chat giriş nasıl olmalıdır? Bir tıklama ile sesli chat odalarına anasayfamız üzerinden nasıl bağlantı yapılır? Bu konumuzu sizlerle paylaşacağım.

Sesli chat internet üzerinden sesli ve görüntülü sesli chat yapma imkanını en iyisi veren speaky chat kurulumu olan insanları bir oda içerisinde paylaşmasını sağlayan sistem içerir. Peki bu tarz sitelere kullanıcılar nasıl sesli site girişi yapar? Öncelikle internet explorer tarayıcısı ile bağlantı kurulmasını önermekteyiz. Anasayfamız üzerinden rumuzunu (nick) seçtikten sonra Aktivex denetimi indirmenizi öneriyoruz, çünkü denetim programını indirmeniz durumunda sesli chat odalarımıza daha rahat sohbet edebilir, kesinti ve düşme sorununu yaşamanızı engeller.

Sesli sohbet'e giriş ilk defa Alemsesli.com sesli chat sitemize giren kullanıcılarımız için yazılmıştır. Aktivex ve sesli sohbet odalarımıza bağlanmakta sorun yaşayanlara özel duyuru niteliği taşımaktadır.

Sesli chat portalımıza girişler bu kada kolay seslisitemiz ile girişlerimizin aktif olması Google üzerinden ilk defa sitemize giriş yapmak isteyen kullanıcılarımızın yukarda belirtmiş olduğumuz yazımızı dikkatle okumasını önermekteyiz.

Google Chrome, speaky chat alt yapısı bu tarz sitelere şu an ki şartla itibariyle uyum sağlamadığı için girişlerinizi İnternet explorer tarayıcısı üzerineden gerçekleştirin.Kısa süre içerisinde Chrome ve bir çok özel tarayıcı üzerinden de girişlerimizin aktif olacağını da burdan duyurmak isteriz.

19 Kas 2017 135 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder